Onze clubkampioenen 2017

  

 André Engels  &  Nelly Elegeert  

 

 

Clubkampioenschap 2017

1 ELEGEERT Nelly 10 +71
2 DEN HAESE  Rosette  9 +60
3 VERLINDEN Lucie 9 +50
4 DE MEY Sonia 8 +32
5 DHAENENS Georgette  7 +12
1 ENGELS André 11 +94
2 ROSIERS Luc 10 +58
3 TAVERNIER Roger 9 +44
4 TAVERNIER Antoine 9 +37
5 DE REU Gerard 9 +20

Eindklassementen 2017

Dames - Heren

(klik op dames of heren)

 

  

7e Wedstrijddag op dinsdag 3 oktober 2017

  

 

Dames

Heren

1 VERLINDEN Lucie 2 +23
2 ELEGEERT Nelly 2 +19
3 DEN HAESE  Rosette  2 +18
4 YSVELD Lydie  2 +16
5 GRYSOUILLE Jeanne  1 +2

 Voor alle resultaten klik hier 

1 ENGELS André 2 +22
2 VANDENHAUTE Frank 2 +21
2 BRACKEVA Johan 2 +21
2 DERYCKE Luc 2 +21
5 BETTENS Roger 2 +20
5 TAVERNIER Roger 2 +20

  Voor alle resultaten klik hier

 

 

 

  

 

 

6e Wedstrijddag op dinsdag 5 september 2017

 

 

Dames

Heren

1 DEN HAESE  Rosette  2 +17
2 ELEGEERT Nelly 2 +8
3 DE LOOR Betty 1 +6
3 DENYS Stella 1 +6
5 GRYSOUILLE Jeanne  1 +4

 Voor alle resultaten klik hier

1 DOSSCHE Eric 2 +22
2 AERTS  Gustaaf  2 +20
3 DE CLERCQ Constant 2 +19
4 VAN IMSCHOOT Marcel 2 +14
5 BEERENS Jean-Pierre  2 +12

 Voor alle resultaten klik hier


 

 

5e Wedstrijddag op dinsdag 1 augustus 2017

 

Dames

Heren

1 GRYSOUILLE Jeanne  2 +19
2 DENYS Stella 2 +15
3 DE CLERCQ Francine 2 +11
4 VAN DAMME Jacqueline 2 +10
5 DE MEY Sonia 1 +5

 

Voor alle resultaten klik hier

1 DERYCKE Luc 2 +16
1 HELLEPUTTE Alex 2 +16
3 ENGELS André 2 +15
3 VOLCKAERT Hugo  2 +15
5 VERSPEELT Frank 2 +14

 

Voor alle resultaten klik hier

 

4e Wedstrijddag op dinsdag 4 juli 2017

Dames

Heren

1 LASSEEL Christiane 2 +16
1 VERLINDEN Lucie 2 +16
3 DE MEY Sonia 2 +15
4 DEN HAESE  Rosette  2 +10
5 ELEGEERT Nelly 1 +8

 Voor alle resultaten klik hier

1 ENGELS André 2 +22
1 SMITH Ronald 2 +22
3 VANLERBERGHE Willy 2 +16
4 DE REU Gerard 2 +15
5 GOOSSENS Giovanni 2 +14
5 TAVERNIER Antoine 2 +14

Voor alle resultaten klik hier

 

3e Wedstrijddag op dinsdag 6 juni 2017

 

Dames

Heren

 
1 DHAENENS Georgette  2 +17
2 ELEGEERT Nelly 2 +15
3 VERLINDEN Lucie 2 +10
4 LOEMAN Monique 2 +6
5 YSVELD Lydie  1 +6

 

Voor alle resultaten klik hier

 
1 WILLE Rudy 2 +19
2 ENGELS André 2 +15
3 HELLEPUTTE Alex 2 +10
4 SPEEKCAERT  Marcel 2 +7
5 MERTENS Rony   1 +8
5 ROSIERS Luc 1 +8

 

Voor alle resultaten klik hier

 

2e Wedstrijddag op dinsdag 2 mei 2017

Dames

Heren

1 ELEGEERT Nelly 2 +17
1 VERLINDEN Lucie 2 +17
3 VERBRUGGHEN Georgette  2 +11
4 DE MEY Sonia 2 +6
5 DENYS Stella 1 +4

 

Voor alle resultaten klik hier

 
1 SPEEKCAERT  Marcel 2 +17
2 ENGELS André 2 +15
3 GOOSSENS Giovanni 2 +12
4 ROSIERS Luc 2 +9
5 TAVERNIER Roger 2 +7
5 VAN DER BEKEN René 2 +7
5 WILLE Rudy 2 +7

 

Voor alle resultaten klik hier

 

1ste Wedstrijddag op dinsdag 4 april 2017

 

Dames

Heren

 
1 DEN HAESE  Rosette  2 +16
1 GRYSOUILLE Jeanne  2 +16
3 DHAENENS Georgette  2 +13
4 DE BRUYCKER Martine 2 +12
5 DELMEIREN Marie-Louise 1 +9

 

Voor alle resultaten klik hier

 
1 ROSIERS Luc 2 +19
2 DE REU Gerard 2 +13
2 MERTENS Rony   2 +13
2 SMITH Ronald 2 +13
2 TAVERNIER Antoine 2 +13
2 TAVERNIER Roger 2 +13

 

Voor alle resultaten klik hier