Clubkampioenschap 2018

1 ELEGEERT Nelly 9 +39
2 DE MEY Sonia 9 +36
3 DENYS Stella 9 +31
4 GRYSOUILLE Jeanne  7 +19
5 LOEMAN Monique 7 +11
1 TAVERNIER Antoine 10 +51
2 BETTENS Roger 9 +46
3 ROAEN Eric 8 +33
4 ENGELS André 8 +30
5 TAVERNIER Roger 8 +26

Eindklassementen 

Klik op Dames of Heren 

 

7e Wedstrijddag op dinsdag 9 oktober 2018  

 

Dames

Heren

 

 

 

1 PIETERS Annie 2 +21
2 DENYS Stella 2 +13
3 ELEGEERT Nelly 2 +8
4 DE BRUYCKER Martine 2 +3
5 GRYSOUILLE Jeanne  1 +4

 

Voor alle uitslagen klik hier

 

1 BETTENS Roger 2 +22
2 VANLERBERGHE Willy 2 +18
3 BEERENS Jean-Pierre  2 +12
3 BLERVACQ Freddy    2 +12
5 VAN DER SCHUEREN Joseph 2 +10

 

 

 

Voor alle uitslagen klik hier

 

6e Wedstrijddag op dinsdag 2 oktober 2018  

 

Dames

Heren

1 DE MEY Sonia 2 +20
2 VERLINDEN Lucie 2 +17
3 DELMEIREN Marie-Louise 2 +12
4 DENYS Stella 2 +8
5 DE CLERCQ Francine 1 +10

 

Voor alle uitslagen klik hier

1 VANDENHAUTE Frank 2 +20
1 VANLERBERGHE Willy 2 +20
3 DOSSCHE Eric 2 +19
4 TAVERNIER Antoine 2 +16
5 ROSIERS Luc 2 +12

 

 

Voor alle uitslagen klik hier

 

5e Wedstrijddag op dinsdag 4 september 2018  

 

Dames

 Heren

 

1 YSVELD Lydie  2 +17
2 ELEGEERT Nelly 2 +16
3 DE MEY Sonia 2 +12
4 GRYSOUILLE Jeanne  1 +9
5 DEN HAESE  Rosette  1 +5
1 TAVERNIER Antoine 2 +16
1 DE VRIENDT Paul 2 +16
3 MERTENS Rony   2 +15
4 DE CLERCQ Constant 2 +12
4 AERTS  Gustaaf  2 +12
   Voor alle uitslagen klik hier  Voor alle uitslagen klik hier

 

4e Wedstrijddag op dinsdag 3 juli 2018  

 

 Dames

 Heren

 

 

1 DE CLERCQ Francine 2 +9
2 ELEGEERT Nelly 1 +8
3 DE BRUYCKER Martine 1 +5
4 DHAENENS Georgette  1 +3
5 VAN STEENBERGE Robertine 1 +2
1 VAN IMSCHOOT Marcel 2 +22
2 VYNCKE Maurice 2 +15
3 ENGELS André 2 +9
4 BRACKEVA Johan 2 +8
5 ROAEN Eric 2 +7
Voor alle uitslagen klik hier Voor alle uitslagen klik hier

 

3e Wedstrijddag op dinsdag 5 juni 2018   

 

 Dames

 Heren

 
1 LOEMAN Monique 2 +18
2 DELMEIREN Marie-Louise 1 +3
2 GRYSOUILLE Jeanne  1 +3
4 DENYS Stella 1 +2
4 VERLINDEN Lucie 1 +2
1 BLERVACQ Freddy    2 +16
1 DE REU Gerard 2 +16
3 WAEGENEIRE Johan 2 +11
3 MERTENS Rony   2 +11
5 SPEEKCAERT  Marcel 2 +10
Voor alle uitslagen klik hier  Voor alle uitslagen klik hier

 

2e Wedstrijddag op dinsdag 8 mei 2018   

 

 Dames

 Heren

 
1 VAN STEENBERGE Robertine 2 +20
2 ELEGEERT Nelly 2 +13
3 VAN DAMME Jacqueline 1 +7
4 DENYS Stella 1 0
5 DE CLERCQ Francine 1 -2
1 VAN DER SCHUEREN Joseph 2 +20
2 DE VRIENDT Paul 2 +15
3 WILLE Rudy 2 +13
4 ENGELS André 2 +11
5 TAVERNIER Roger 2 +7
Voor alle uitslagen klik hier  Voor alle uitslagen klik hier

 

1ste Wedstrijddag op dinsdag 3 april 2018   

 

 Dames

 Heren

  

 


  1 VAN STEENBERGE Robertine 2 +16
  2 DEN HAESE  Rosette  2 +14
  2 YSVELD Lydie  2 +14
  4 DE MEY Sonia 2 +12
  5 GRYSOUILLE Jeanne  2 +9
 
 1 VAN DER BEKEN René 2 +20
 2 ROAEN Eric 2 +18
 3 AERTS  Gustaaf  2 +15
 4 TAVERNIER Antoine 2 +12
 5 DERYCKE Luc 2 +9
 Voor alle uitslagen klik hier  Voor alle uitslagen klik hier

 

 

• dinsdag 16 oktober: gratis koffietafel met de bekendmaking van de resultaten van het Clubkampioenschap (locatie later te bepalen).

(*) inschrijving kan tot uiterlijk 13:45 uur en niet later.